Pamjet e aksidentit në Lezhë (VIDEO)

Dalin pamjet e aksidentit në aksin rrugor Lezhë-Shkodër.

Një makinë humbi kontrollin e mjetit në kilometrin e dytë të këtij aksi dhe si pasojë u plagosëen 2 persona.

Momentalisht ata ndodhen në Spitalin e Lezhës nën kujdesin e mjekëve./albeu.com/


Shtuar 25.10.2021 19:55