Paloka thirret në SPAK, zbulohet arsyeja

Deputeti i PD-së, Edi Paloka është thirrur në SPAK, një ditë pas Ervin Salianjit.

Mëoshet se Paloka është thirrur për të dëshmuar për ngjarjet e ndodhura në kohën e protestave, kur PD nuk ishte Parlament. Pretendohet për kundërshtim të punonjësve policisë.

Salianji dhe Paloka janë pyetur pasi që kanë qenë të përfshirë në ngjarje./albeu.com


Shtuar 10.12.2021 11:09