Pak minuta shi dhe rrugët e Tiranës kthehen në kaos, trafik i çmendur në kryeqytet

Mjafton pak minuta shi në Tiranë që rrugët të kthehen në një kaaos të vërtetë.

Ashtu ka nodhur dhe ditën e sotme, ku pas shiut, rrugët në kryeqytet janë bllokuar nga trafiku.

Siç shihet edhe në videon e AlbEu.com, në rrugën “Dritan Hoxha” trafiku ëhstë i tmerrshëm, pasi rruga është e bllokuar nga fillimi në fund, dhe duhen minuta të tëra që makinat të lëvizin vetëm disa milimetra.

/AlbEu.com/


Shtuar 15.03.2023 16:45