Olta-Kiarës: Duhet të dalësh, je bërë pengesë e madhe për Luizin

Katër të nominuarit, Olta, Kiara, Kristi, Qetsori darkuan mbrëmë bashkë për të folur rreth lojës së tyre dhe nominimeve.

Ajo tha gjatë darkën se Kiara duhet të dalë nga loja, pasi ajo është pengesë e madhe për Luizin.

“Luizi duhet të luajë vetëm”, tha Olta.

Ndërkaq Kiara pretendon se nuk pengon lojën e Luizit dhe se përiqet ta mbroj atë pasi këngëtari sipas Kiarës është shumë emocional.

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Kujtojmë se Nita ishte ajo që hapi kutinë e Pandorës në spektaklin e së shtunës, ku dërgoi në televotim Oltën, Kiarën, Kristin dhe Qetsorin.

Katër të nominuarit janë të ndarë në çifte Olta-Kiara dhe Kristi-Qetsor. Do jetë publiku ai që do vendosë së kë çift do të përballë kokë më kokë për të dalë nga shtëpia. Në lidhje me këtë Olta është shprehur se dëshiron që çifti Olta-Kiara të hyjë në televotim.

/albeu.com/


Shtuar 21.03.2023 08:57

Tags: ,