Ola dhe Murati dalin çift nga emisioni, japin puthjen e parë në kërcimin romantik (VIDEO)

Ola dhe Murati kanë vendosur të dalin çift nga emisioni Përputhen. Sot në puntatën e fundit, në një kërcim romantik ka ndodhur dhe puthja e parë e dyshes në buzë.
Fillimisht të ulur në dy kolltuk të kuq, Murati propozoi Olën: A je gati të dalim si çift?, ndërkohë që shtrëngonin duart e njëri tjetrit.

Ola pohoi “Ëhëë” duke qeshur dhe mes plot emocionesh.

Murati gjithashtu u shpreh se ndihet mirë që sheh pëlqim nga ana e Olës, ndërsa kjo e fundit i kërkoi veç siguri.


Shtuar 21.05.2021 19:12