“O moj e mira e xhanit”/ Monika Kryemadhi “harbohet” me të rinjtë e LRI-së, bën sfidën në Tik Tok (VIDEO)

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi ka zgjedhur të kalojë këtë të dielë me të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim.

Nëpërmjet një postimi në Tk Tok, Krymadhi ka treguar momenete nga e diela e saj me të rinjtë.

Deputetja ka guxuar madje të kërcejë e tëjkëndojë nën ritmet e këngës së Romeo Veshajt dhe Ermal Fejzullahur “Më e mira”.

 

@monika.kryemadhi Super LRI-ja 🔥❤️ #fyp #meemira #trend #monikakryemadhi #lights #tiktok #pl #partiaelirise #terinjte #lri ♬ original sound – Monika Kryemadhi


Shtuar 4.12.2022 15:49