Nuk i ndahet tatuazheve, Dafina Zeqiri bën një tjetër vepër arti në këtë pjesë të trupit

Këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri është një personazh shumë i dashur për publikun.

Njësoj si këngëtarët e tjerë Dafina është e angazhuar në projektet dhe koncertet verore e cilia shfaqet gjithnjë e më shumë unike me stilin e saj.

Këngëtarja ka dëshmuar se tatuazhet e ndryshme janë pjesë e pandashme e saj. Këtë e shohim edhe në tatuazhin e rradhës në pjesën e sipërme të këmbës duke e mbuluar komplet pjesën para./albeu.com