Nuk e ndali as Berisha e as protesta, Vuçiç vjen në Shqipëri dhe poston foto krah Ramës (FOTO LAJM)

Kryeministri Rama, Presidenti Vuçiç dhe Zaev në këto momente gjenden në Elbasan aty ku po konsumojnë një darkë mes tyre.

Ka qënë pikërisht Presidenti serb Aleksander Vuçiç I cili ka postuar në llogarinë e tij personale disa foto nga kjo darkë.

Rikujtojmë se Vuçiç iu bashkua darkës vetëm pak minuta më parë për shkak të protestës së mbajtur nga Berisha në Tiranë.

Ai u shoqërua me forca të shumta policie deri në restorantin e famshëm në Elbasan ku do të zhvillohet darka e “Open Balkan”. /albeu.com/

 


Shtuar 20.12.2021 20:39