Nuk e dinim, Eni Çobani paska teze politikanen e njohur

Lidhjet e gjakut mes personazheve të njohur janë gjithmonë edhe më të shpeshta.

Më e fundit që ka rënë në sy është ajo mes avokates së njohur, Eni Çobani dhe politikanes nga Kosova, Edita Tahiri. Ato të dyja janë parë shumë herë bashkë në fotografi e në ngjarje të ndryshme.

Mirëpo, dje nëna e Eni ka festuar datëlindjen dhe me këtë rast nuk ka munguar edhe komenti i Tahirit.

Në këtë mënyrë, ajo ka zbuluar se e ka teze nënën e avokates.


Shtuar 20.03.2021 12:20