Nis Kuvendi, Nikolla urdhëron deputetët: Vendosni maskat!

Ditën e sotme në Kuvendin e Shqipërisë po mbahet seanca e radhës.

Që në nisje të Kuvendit, kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë Lindita Nikolla ka detyruar të gjithë deputetët e që të vendosin maskat anti-Covid në Shqipëri.

Sapo mori fjalën Nikolla bëri apel për zbatimin e masave.

“Ju lutem maskat, zbatoni rregullat e masat kundër Covid-19. Vendosni maskat,”- tha Nikolla dhe të gjithë deputetët vendosën maskat. /albeu.com/

 

 


Shtuar 16.12.2021 10:30