Nga diskutimi me DiCaprion për Vjosën te takimi me kryeministrin kanadez, Rama ndan fotoalbumin nga COP21

Kryeministri Edi Rama, mbrëmjen e sotme ka ndarë disa foto nga dita e dytë e Samitit të Klimës në Glasgow të Skocisë.

Rama publikuar një me aktorin hollivudian Leonardo DiCaprio, ku kanë diskutuar për Vjosën.

Gjithashtu ka ndarë dhe foto me kryeministrin kanadez Justin Trudeau, ish-kryeminstrja britanike Theresa May si dhe liderë të tjerë botërorë.

Shihni më poshtë fotot!


Shtuar 2.11.2021 19:47