Nga Amerika, Ronela Hajati ekspzon të pasmet (FOTO LAJM)

Ajo prej disa kohësh është duke shijuar jetën në Shtetet e Bashkuara t Amerikës.

Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Ronela Hajati, e cila po kalon një periudhë të mirë pasi ky ishte udhëtimi i parë pas më shumë se një viti për shkak të pandemisë.
Krijuesja e hitit “Prologue” ka ndarë së fundmi disa imazhe atraktive me fansat, në të cilat vjen e veshur shumëngjyrëshe.

“Humbja e juaj”, ka qenë përshkrimi i imazheve.

Komplimentet nuk munguan në hapësirën për komente, gjersa dukjen e ka kompletuar me një palë syze të tejdukshme ngjyrë blu.

31 vjeçarja është rikthyer po ashtu me album të ri të quajtur “Rron”, dy prej të cilave tashmë janë publikuar.

“Prologue” dhe “Shumë i mirë” janë dy projektet që kanë marrë mbi gjysmë milion klikimesh deri më tani.


Shtuar 22.04.2021 19:03