Nesër Kuvendi i Bashës, nis mbledhja e kryesisë në PD

Mbledhja e Kryesisë së Partisë Demokratike ka nisur tashmë dhe pritet që të propozohet ngritja e një Komisioni Statutor, anëtarë të së cilës do të jenë, Enkelejd Alibeaj, Jorida Tabaku, Ervin Salianji, Kreshnik Çollaku, Taulant Zeneli, Jonila Godole.

Këto emra janë propozuar që të formojnë komisionin e përhershëm statutor në PD.

Në rend dite do të jetë mbledhja e Kuendit Kombëtar, që do të mblidhet nesër në orën 11:00.


Shtuar 17.12.2021 18:50