Në vigjilje të Kuvendit të Berishës, Basha me kryetarët e degëve të PD-së marshojnë në këmbë drejt selisë blu (FOTO LAJM)

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar ditën e sotme një drekë pune me kryetarët e degëve të kësaj force politike në rrethe.

Pas përfundimit të drekës, siç shihet dhe në fotografitë e mëposhtme, kryedemokrati së bashku me krerët e degëve janë zhvendosur drejt selisë së Partisë Demokratike.

Ata kanë zgjedhur që këtë rrugë ta bëjnë në këmbë./albeu.com/