Ndodhi edhe kjo! Reperi i famshëm në pritje të fëmijës së katërt brenda gjashtë muajve

Nick Cannon, reperi, komiku dhe prezantuesi është në pritje të fëmijës së shtatë dhe më saktësisht të katërtit brenda katër muajve.

Arsyeja e kësaj është se ai praktikon poliamorinë, pra, mban marrëdhënie intime me disa femra përnjëherë dhe atë me njohurinë dhe pëlqimin e të gjitha partnereve. Aktualisht ai po ndërton një familje me tri gra – Abby De La Rosa, Brittany Bell dhe Alyssa Scott.

Në dhjetor ai u bë baba për herë të katërt me partneren Brittany, ndërsa tani po pret pret tre fëmijë, konkretisht me Abby dhe Alyssa.

”Djemtë tanë më të dashur – faleminderit që më zgjodhët si nënë. Unë e di që Zoti më ka caktuar për këtë dhuratë, jo një por dy. Unë thjesht lutem që Zoti të na japë forcë dhe që ju të ecni me guxim nëpër jetë ashtu si babai yt. Babi dhe unë do të jem përgjithmonë me ju si mbështetja më e madhe. Të dy tashmë jeni kaq të dashur dhe mezi presim t’ju njohim edhe më mirë”, shkroi Abby, me të cilën u martua në vitin 2008 dhe u divorcuan në 2016-tën.

Po ashtu, edhe Alyssa postoi një foto që tregon barkun e saj shtatzënë.

Kujtojmë se, Nick ka binjakë edhe me këngëtaren e famshme Mariah Carey.

Në televizion, Cannon filloi si adoleshent në All That para se të vazhdonte të drejtonte The Nick Cannon Show , Wild ‘n Out , America’s Got Talent , Lip Sync Battle Shorties dhe The Masked Singer . Ai interpretoi në filmat Drumline , Love Don’t Cost a Thing dhe Roll Bounce.

Si reper ai lëshoi ​​albumin e tij debutues të titulluar në 2003 me single ” Gigolo “, një bashkëpunim me këngëtarin R. Kelly . Në vitin 2007 ai luajti rolin e futbollistit imagjinar TJ Harper në filmin Goal II: Living the Dream . Në vitin 2006, Cannon regjistroi këngët “Dime Piece” dhe “My wife” për albumin e planifikuar Stages , i cili nuk u publikua kurrë./iconstyle


Shtuar 26.05.2021 18:57