Ndodh në Përputhen! Lindita kap për fyti Oltin, mes lotësh largohet nga studio (VIDEO)

Debati mes Çimit dhe Linditës solli përfshirjen edhe të pjesës tjetër të konkurrentëve.

Olti, një nga personat që ka dalë me Linditën e ka akuzuar se ajo ka përdorur të gjithë djemtë me të cilët ka dalë.

Kjo ka sjellë revoltimin e saj, e cila është çuar nga karrigia dhe ka kapur nga fyti për pak sekonda Oltin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

Shtuar 21.06.2021 19:57