Ndodh në mes të Tiranës! Autobusi ngec mes rrugës prej baterisë (FOTO LAJM)

Një autobus në Tiranë ka mbetur në mes të rrugës.

Sic mund t’a shihni edhe në fotot e bashkëngjitura lajmit, autobusi ka mbetur në mes të rrugës pasi mësohet se ka pasur një problem me baterinë.

Kjo ka bërë që qytetarët fillimisht të pengohen dhe më pas të zbresin për të ecur në këmbë apo për të marrë një autobus tjetër për të arritur në destinacion.

Në ndihmë të urbanit, i cili ishte i boshatisur nga pasagjerët, ka shkuar një mjet, ndërsa në tokë duken kabllot. /albeu.com/

Shtuar 4.07.2021 19:36