Moti i keq në Shqipëri, rrëzohet pema në Elbasan, në Pogradec bllokohen pusetat

Qyteti i Elbasani është pushtuar nga breshëri mesditën e kësaj të hëne.Mësohet se era e fortë dhe breshëri kanë shkaktuar probleme në qytet.

Madje një pemë është rrëzuar. Si pasojë ka bllokuar dhe një autobus.

Kujtojmë që reshjet kanë sjellë shumë probleme dhe në shumë qytete të tjera. Në Pogradec, breshëri bllokoi pusetat.


Shtuar 25.09.2023 15:46