Mos harroni çadrat! Rikthehen shirat por me temperatura pranvere (FOTO LAJM)

Shqipëria sot: Vendi ynë do të paraqitet në dominimin e kthjellimeve dhe vranësirave të pakta në zonën Jugore.

Ndërsa në veri dhe në zonat qëndrore, vranësirat do të jenë disi me të dukshme duke sjellë reshje shiu të pakta dhe afat shkurtra. Mbrëmja risjell motin e kthjellët dhe vranëriat e lehta në të gjithë territorin e Shqipërisë.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore deri në 26 gradë C.


Shtuar 4.11.2021 07:20