Mos e humbisni: E trukoi ndeshjen duke bërë një super gafë, shijoni show në Marok (VIDEO)

Një episod vërtet i çuditshëm ka ndodhur pasditen e djeshme në Marok. Në ndeshjes mes Moghreb Tetouan dhe RCA Zemamra, është shënuar një gol, ku një prej mbrojtësve të miqve bën një gafë të pabesueshme.

Mbrojtësi i RCA Zemamra hidhet në tokë përpara se të kapë topin në mënyrë të çuditshme, duke lënë sulmuesin e Moghreb të vetëm me portierin. Thjesht e pabesueshme ajo që ndodhi.

Ndeshja përfundoi me fitoren e Moghreb Tetouan në shifrat 3-0.


Shtuar 4.04.2021 21:16

Tags: , , ,