“Mos bërtit, nuk më jep ti urdhra mua”, plas sherri mes Oltës dhe Kiarës (VIDEO)

Një debat ka lindur mes aktoret Olta Gixhari dhe moderatores Kiara Tito, sot, brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Debati ka nisur për shkak të një zarfi të ardhur në shtëpi dhe që e ka lexuar Kiara.

Pjesë nga debati:

Kiara: Isha shumë OK.

Olta: Kjo vajza…

Kiara: Ma dha mua zarfin. E dëgjojnë shumë mirë atë që thuhet. Të lutem mos ndërhy.

Olta: Kiaraaa. Ok bravo, shumë mirë. Goce…

Kiara: E bën në formë urdhri. Hajde me mua brenda.

Kiara: Mos më bërtit mua e para, mos më jep urdhëra.

Olta: Nuk të dhashë urdhër.

Kiara: Unë nuk bëj me kokën time, por sipas gjërave që më tha produksioni.

Olta: Do sherr, nuk kam ndërmend që të bëj sherr me ty.

 


Shtuar 24.02.2023 19:38

Tags: ,