Mori menjëherë vëmendje! Kjo është konkurentja më e re e “Për’puthen 40”

Kandidatja e re e Për’Puthen +40 në Top Channel, është Stela Nikolla, 41-vjeçarja nga Vlora me një vajzë të vogël.

Qëkur hyri në sy ka rënë rinia e saj.

Stela ka treguar për vajzën, duke theksuar se është pak xheloze dhe do të ketë kritika me kandidatët që do të zgjedhë.

“Unë jam Stela Nikolla jam nga Vlora, e divorcuar, kam një vajzë 10 vjeçe.

Vajza ime është e lumtur kur unë jam e lumtur.

Goca ime është çik xheloze, nuk prononcohet.

Është tip i qetë si puna ime e do bëjë sikur nuk do të kuptojë”, tha ajo.


Shtuar 20.03.2021 20:22