Montazh për të mos u humbur! Rama bën fushatë me Kryemadhin e Metën (VIDEO)

Kryeministri Rama e ka kthyer në një “hile” fushate, sulmimin e kundërshtarëve politikë me fjalimet e tyre, lëvizjet e gafat. Një gjë të tillë ka bërë ërish me videon e Kryemadhit duke kërcyer dhe konferencën e Presidentit Meta.

“Orë Vallëzimi – Mënyra të ndryshme kërcimi nga belaja. Hyrja pa pagesë, fikni celularin,”-shkruan Rama krahas videos, ndërsa e shoqëron me disa emoji.

Në video Kryemadhi shfaqet duke vallëzuar, ndërsa është mbivendosur fjalë e kreut të shtetit, Ilir Meta: “Përgjigjia do të jetë një popull i tërë ndaj ca lëturave. Faleminderit!”/ albeu.com/

 

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)