Momenti i çuditshëm, makina e policisë lëshon tym të frikshëm pas Ballukut (VIDEO)

Ministrja  e Energjitikës Belinda Balluku ka dalë sot në një deklaratë për mediat ku ka pranuar se në Rinas do të nisin një pjesë fluturimesh.

Ajo theksoi  se që nga sot do të nisin fluturimet esenciale dhe se sot pritet që të mbërrijnë vaksinat anti-COVID në orën 15:00.

Bëhet fjalë për çdo fluturim humanitar, diplomatik, shtetëror, emergjent dhe ushtarak.

Por në minutën 1:00 një makinë policie kalon pas saj duke lënë një tym të frikshëm. Për më tepër mund të ndiqni VIDEON. /albeu.com/


Shtuar 8.04.2021 13:11