Moderatorja e ngacmon live, i kthehet Ermal Fejzullahu: Jam i martuar

I ftuari i kësaj jave i Ronaldo Sharkës dhe Erjola Doçit ka qenë këngëtari, Ermal Fejzullahu. Të gjithë e njohim tipin e Ermalit të cilit i pëlqen të bëjë shaka, gjithashtu di dhe si t’i përballojë ato.

Moderatorja e emisionit në fillim të intervistës e ka “ngacmuar” këngëtarin, duke i bërë një pyetje paska provokuese.

Përgjigjja që Ermali dha ishte tipikja e një burri që në krahët e tij ka një femër: Me fal, jam i martuar.

E gjithë kjo ishte në kuadër të një shakaje dhe intervista mes tyre filloi me të qeshura.

Pjesë nga biseda:

Erjola: Fillimisht dua të të them a ishte ky zgjimi më i bukur që ke patur ndonjëherë?

Ermali: Jam i martuar, më fal! Gruaja ime është nga Drenica. Në Drenicë në vend të lodrave kanë luajtur me kallashnikov.

Ermal: Bëj shaka, po dukeni shumë mirë./albeu.com


Shtuar 26.11.2023 18:12