“Mjafton një fjalë dhe krijoj drama”, Dojna Mema tregon “anën tjetër” të shtatzënisë

Moderatorja shqiptare, Dojna Mema së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë.

E ndërsa ajo dhe Vlashenti ndajnë shpesh momente nga jeta e tyre. Së fundmi Dojna u është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve kuriozë dhe ka treguar një anë tjetër të shtatzënisë, atë anën emocionale me ulje-ngritje humori.

“S’e kam patur kurrë lotin e lehetë, por tani në shtatzëni rrëke më shkojnë! Më shumë se sa ulje-ngritje humori, prekem shpejt. Mjafton një fjalë e thënë atëherë kur nuk duhet për të krijuar një dramë në kokën time. Vlashenti, si çdo burrë nuk është se ka shumë zgjedhje”, tregon Dojna./albeu.com

Shtuar 17.05.2022 15:38