Milani nuk heq dorë nga titulli, triumfon ndaj Fiorentinës (VIDEO)

Milani ka fituar 2-3 në transfertë ndaj Fiorentinës.

Ishte Ibra që zhbllokoi shifrat që në minutën e e 9’. Por vendasit barazuan me Pulgar në minutën e 17 duke e mbyllur pjesën e parë në avantazh, shkruan Albeu.com.


Pjesa e dytë nisi keq për kuqezinjtë pasi Riberi kaloi në epërsi Fiorentinën.

Megjithatë, Milani nuk u dorëzua duke shënuar Diaz dhe Calhanogu.

Me ketë sukses Milani mban vendin e 2 me 59 pikë, 6 më pak se Interi kryesues./albeu.com/

Shtuar 21.03.2021 07:03