Milani e pëson keq në San Siro (VIDEO)

Milani  është befasur në shtëpi duke u mposhtur 1-2 nga Sassuolo në San Siro.

Hakan Calhanoglu ishte i pari që shënoi pas gjysmë ore lojë.

Në fraksionin e dytë, ekipi mik e përmbysi rezultatin duke ishënuar dy gola, ndërsa autori ishte i njëjtë.

Giacomo Raspadori e barazoi rezultatin në minutën e 76′ kurse dhe  83′. /albeu.com/


Shtuar 21.04.2021 20:32