Meta merr “pushim” nga politika, poston i buzëqeshur e sportiv nga Saranda (FOTO LAJM)

Presidenti Ilir Meta po shijon fundjavën me diell dhe temperatura të ngrohta në Sarandë.

I veshur sportiv dhe i buzëqeshur, ai ka postuar një foto nga qyteti i Sarandës ku uron ndjekësit e tij dhe shqiptarët për një të dielë relaksuese.

“Mirëmëngjes nga Saranda! Me këtë pamje magjepsëse të Jonit ju uroj një të dielë relaksuese! “- shkruan Meta në Facebook. /albeu.com/


Shtuar 11.04.2021 09:46