Messi apo Ronaldo? Ja kë zgjedh Muller

Mesfushori i Bayernit, Thomas Muller , ka zgjedhur mes Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos.

“Do të fokusohem te Ronaldo. Unë kam statistika të mira në ndeshjet kundër Messit, por kundër Ronaldos  jo aq shumë”, tha gjermani. /G.D albeu.com


Shtuar 14.11.2022 22:33