Me puro dhe alkol, shikoni si e feston titullin Guardiola (VIDEO)

Pas sigurimit matematikisht të titullit kampion, Mançester Siti festoi duke bërë një mbrëmje festive së bashku me lojtarët.

Ajo që bie më shumë në sy në këtë festë të titullit kampion ishte trajneri i “The Citizens”, Pep Guardiola i cili shihet një pamjet e videos duke tymosur puro dhe duke kënduar këngën e famshme “Don’t Look Back in Anger” nga Oasis.

Video ka bërë menjëherë xhiron e rrjetit ku asnjëherë më parë nuk është parë në publik të shfaqej kështu Pep Guardiola duke befasuar çdo tifoz të futbollit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ESPN FC (@espnfc)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SPORTbible (@sportbible)

Shtuar 18.05.2021 11:53