Me lëkurë viçi dhe pjesë e koleksionit të fundit, bashkëshortja e Messit shfaqet me çantë 7,000 euro në mbrëmjen gala të FIFA-s (FOTO LAJM)

Një ditë pas ditëlindjes së saj të 35-të, Antonella Roccuzzo shoqëroi Lionel Messin në gala të FIFA-s.

Futbollisti argjentinas u votua nga kapitenët e ekipeve kombëtare si futbollisti më i mirë i vitit, por pak a shumë ishte e pritshme, gruaja e tij vodhi vëmendjen në gala.

Antonella Roccuzzo është shfaqur në event e veshur me një fustan të zi të gjatë, por ka qenë çanta e saj ajo që ka lënë përshtypje.

Ishte një çantë e kuqe në formë trëndafili, e cila është pjesë e koleksionit të markës italiane Dolce & Gabbana.

Çanta është prej lëkure viçi me model iguana dhe është shumë e veçantë në dizajnin e saj.

Çmimi i tij është 6930 euro dhe sipas raportimeve në Argjentinë është një dhuratë nga Lionel Messi për gruan e tij.


Shtuar 28.02.2023 18:42