Me Bashën apo Berishën? Gruaja dhe djali i Azem Hajdarit mbështesin ish-kryeministrin

Ndryshe nga vitet e tjera, ky 8 dhjetor e ka gjetur Partinë Demokratike të përçarë. Kreu i PD-së Luzlim Basha, në kuadër të ditës së rinisë ka mbledhur demokratët te ArTribuna, ndërsa ish-lideri Sali Berisha te Qytet Studenti.

Në takimin e mbajtur nga Berisha është shfaqur e pranishme edhe bashkëshortja e Azem Hadajdarit, Fatmira së bashku me djalin e vogël, Azemin.

Kjo tregon se ajo është pozicionuar krah Beishës në këtë moment kritik për PD-në./albeu.com

 

 


Shtuar 8.12.2021 12:30