Mbyllet rrugëtimi! Andi dhe Jasmina largohen nga Për’puthen me puthje pasionante (VIDEO)

Andi dhe Jasmina e kanë mbyllur rrugëtimin e tyre në Për’puthen me një kërcim romantik.

Në përfundim të kërcimit me këngën e tyre të preferuar, fjalët “u zhdukën”.

Më pas, të gjithë kërkuan një puthje dhe Andi nuk hezitoi që ta puthte Jasminën për ta mbyllur plot me dashuri dhe pasion.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

 


Shtuar 30.04.2021 19:40