Mbyllet protesta përpara Bashkisë Tiranë, ja kur mbahet demonstrata e radhës

Është mbyllur edhe protesta e shtatë e protestuesve të opozitës, të mbajtur përpara Bashkisë së Tiranës.

Raportohet se demonstrata e radhës, do të mbahet të martën tjetër në orën 11:00.

Protestuesit hoqën gardhin metalik, por ata nuk arritën të depërtonin në ambientet e brendshme të Bashkisë së Tiranës.

Pasi largohen protestuesit, në vendngjarje arrijnë edhe hetuesit, për të hetuar atë që ka ndodhur.

Shumë agjentë kanë kqyryr dhe filmuar të gjithë protestën.


Shtuar 14.05.2024 13:21