Mbaron ceremonia, Bajram Begaj së bashku me familjen futen në Presidencë

Është mbyllur ceremonia soleme e lënies ssë detyrës nga Ilir Meta dhe marrjes së saj nga Bajram Begaj.

Pas largimit të Ilir Metës, Begaj së bashku me familjen e tij janë futur në Presidencë.

Në hyrje të Presidencës familja është ndalur për të bërë një foto.

Pas hyrjes së Begajt dhe familjes së tij, në ambientet e Presidëncës janë futur edhe kryeministri Rama së bashku me të ftuarit e tjerë./albeu.com