Mancini i shokuar: Nuk e di nëse do të jem sërish trajner i Italisë

Roberto Mancini foli për Rai Sport në fund të gjysmëfinales së playoff-it të humbur nga Italia ndaj Maqedonisë.

Trajneri nuk është i sigurt për të ardhmen e tij me blutë.

“Ky është zhgënjimi më i madh dhe nuk mund të thuhet asgjë”, tha trajneri. Bëmë gjithçka për të fituar.

“Disa ndeshje janë të tilla, është gjithashtu e vështirë të flasësh për ndeshjen. Nga kampionati europian e në vazhdim fati është kthyer në fat të keq.

“Ne e dominuam grupin, ka pasur disa situata që zakonisht nuk ndodhin, as nuk e di se çfarë. Për momentin zhgënjimi është shumë i madh për të folur për të ardhmen”, nënvizoi trajneri, duke lënë një atmosferë misteri për të ardhmen e tij në kombëtare. /albeu.com/

Shtuar 24.03.2022 23:39