Manchester United-Roma, publikohen formacionet zyrtare

Në orën 21:00 në Old Trafford do të luhet ndeshja e parë gjysmëfinale e Europa League mes Man United dhe Romës.

Të dyja skuadrat do të kërkojnë fitoren për një vend në finalen e madhe. /albeu.com/

Këto janë formacionet zyrtare:

Manchester United: De Gea; Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Shaw; McTominay, Fred; Rashford, Fernandes, Pogba; Cavani.

Roma: Pau Lopez; Smalling, Cristante, Ibanez; Karsdorp, Diawara, Veretout, Spinazzola; Pellegrini, Mkhitaryan; Dzeko.


Shtuar 29.04.2021 20:00