Man United bën detyrën, fiton ndeshjen e parë ndaj Granadas (VIDEO)

Manchester United ka hedhur një hap të sigurt drejt kualifikimit në gjysmëfinalen e kompeticonit të dytë më të rëndësishëm evropian.

“Djajtë e Kuq” fituan 2-0 në transfertë kundër Granadas, me golat e Rashford (31’) dhe Bruno Fernandes (90’).

Ndeshja e kthimit në “Old Trafford” do të luhet më 15 prill.

EL


Shtuar 8.04.2021 22:59