Man City vuan por fiton në limit (VIDEO)

Manchester City ka fituar 2-1 në limit ndaj Borussia Dortmund, shkruan Albeu.com.

Qyetarët e nisën mirë takimin teksa Kevin de Bryne realizoi në minutën e 19′, por gjermanët  gjetën golin e barazimit në minutën e 84-të me Marco Reus.

Megjithatë, City nuk u dorëzua dhe në minutën e fundit të kohës së rregullt me Phil Foden.

Ndërkohë, ndeshja e kthimit luhet më 14 prill në Gjermani. /albeu.com/

 


Shtuar 6.04.2021 23:00