Man City mposhtet nga Liverpool, Qytetarët largohen me kreun (VIDEO)

Ka përfunduar 1-0 superfida e kësaj jave mes Liverpool dhe Man City.

Ka qënë një ndeshje e luftuar nga të dyja skuadrat teksa goli i fitores erdhi në minutën e 75′ nga Salah.

Me këtë sukses, Qyteatrët mbeten në vendin e 2 me 23 pikë, 4 pikë më pak se kreu që mbahet nga Arsenali. SHIKO GOLIN /G.D albeu.com/


Shtuar 16.10.2022 19:27