Maliq/ Babai bën denoncimin në polici: Kam humbur kontaktet me djalin…

Një baba ka kallëzuar në Komisariatin e policisë së Maliqit, se prej 10 ditësh nuk ka kontakte me djalin e tij 30-vjeç.

Ai shprehet se djali jeton e punon në Gjermani dhe se prej disa ditësh, tashmë familja nuk ka kontakte me të riun.

Njoftimi i policisë:

Më datë 14.05.2024, në Komisariatin e Policisë Maliq, ka kallëzuar shtetasi A. R., banues në fshatin Orman, se prej 10 ditësh ka humbur kontaktet me djalin e tij, shtetasin E. R., 30 vjeç, i cili jeton në Gjermani. Po punohet për lokalizimin e 30-vjeçarit.


Shtuar 15.05.2024 13:35