Makina përplaset me pemën në Sarandë, dy të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në afërsi të rrugës.4 në qytetin e Sarandës.

Një automjet ka humbur kotrollin dhe është përplasur me një pemë, për pasojë kanë mbetur dy persona, shoferi dhe një pasagjer.

Mësohet se të lënduar janë dërguar në spital, ndërsa nuk dihet gjendja shëndetësore e tyre.

Nga aksidenti raportohet se janë dëmtuar edhe makina të tjera që kanë qenë pranë./albeu.com