Makina përplas këmbësoren, shoferi ndalon makinën dhe e dërgon në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan. Burimet bëjnë me dije se një shofer ka përplasure një këmbësore.

Pas aksidentit,  se shoferi ka dalë nga mjeti i tij pas aksidentit, ka marrë këmbësoren e plagosur dhe e ka dërguar në spital. Fatmirësisht, kjo e fundit ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

 


Shtuar 18.05.2021 14:01