Lule dhe flamuj, Kryemadhi takon banorët në Lushnjë

Monika Kryemadhi vijon takimet elektorale në Lushnjë.

Në hyrje të qytetit mbështetësit shoqëruan Kryemadhin deri në sheshin qendror.

Kryetarja e LSI u takua me disa qytetarë në zonë ndërsa mori prej tyre edhe një buqetë lulesh me numrin 6, që është edhe numri me të cilin LSI përfaqësohet në fletën e votimit për zgjedhjet e 25 Prillit.

 

 


Shtuar 14.04.2021 16:29