Luizi – Deas: Të dua jashtë, kam kaluar emocione të trishta falë teje

Luzi ka shprehur haptas dëshirën e tij për të nxjerrë jashtë shtëpisë së Big Brother Vip Deamishelin.

Gjatë një bisede me Dean dhe banorët e tjerë, Luizi i tha Deas se ajo e ka bërë atë të përjetojë emocione të forta dhe të trishta.

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Luizi iu referua zgjedhjes së Deas për të nxjerrë në nominim Efin, Kiarën dhe Luizin.

Luizi: Të dua jashtë. Kam kaluar emocione të trishta falë zgjedhjes që ke bërë ti ( referuar nominimit Efi, Kiara, Luiz).

/albeu.com/


Shtuar 30.03.2023 19:42