LIVE/ Meta nuk ndalet, ky është paralajmërimi i fortë për Ramën

Presidenti Ilir Meta po mban një konferencë për mediat në lidhje me zgjedhjet e 25 prillit dhe akuzat e kundër akuzat mes tij dhe kryeministrit Edi Rama.

Meta ka deklaruar se po angazhohet në aksionin me historik për 100 vitet e ardhshme duke akuzuar sërish pozitën për bandë kriminale.

Presidenti Ilir Meta:  Të më ndjekin në Facebook deri në 26 prill, nuk bëj dot sponsor se nuk shkon.

Të më ndjekin në FB në aksionin më historik për 100 vitet e ardhshme. Në rast se preket një votë, do i tregojmë vendin kësaj bande. /albeu.com/

 

 


Shtuar 19.04.2021 13:11