Ceremonia hapëse e “Euro 2020”, performon shqiptari Ermal Meta (VIDEO)

Pas pak minutash në stadiumin “Olimpico” në Romë do të nisë ceremonia hapëse e Kampionatit Evropian “Euro 2020”. Ndeshja hapëse do të jetë ajo në mes të Turqisë dhe Italisë, e vlefshme për Grupin A.

Këngëtari shqiptar Ermal Meta pritet të jetë artisti që do ta bëjë hapjen e kampionatit.


Shtuar 11.06.2021 20:38