Leopardi futet në shkollë dhe sulmon një nxënës (VIDEO)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Indi, ku një leopard është futur në një shkollë dhe ka sulmuar një nxënës.

Mediat e huaja bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në qytetin verior indian Aligarh.

Ndërkaq nxënësi ka bërë me dije se sapo ka parë praninë e kafshës në klasë është larguar duke pësuar vetëm lëndime të vogla.

Ndërkohë me ndërhyrjen e autoriteteve leopardi është nxjerrë jashtë pas 11 orësh nga salla e studimit./albeu.com/


Shtuar 3.12.2021 08:58