Lëkundje tërmeti në Shqipëri, zbuloni ku ishte epiqendra (FOTO LAJM)

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pak minuta më parë në Shqipëri.

Lëkundjet e lehta janë ndjerë kryesisht në Mallakastër dhe Patos.

Banorët kanë ndjerë lëvizjet prej 2.6 e shkallës Rihtër me thellësi 2 kilometër.  /albeu.com/


Shtuar 15.10.2021 22:50